PARAFIA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ NIEPOŁOMICE - JAZY

Intencje Mszalne – Lipiec

01.07.2019r.

          7:00             + Piotr Ślusarczyk – na Imieniny

          18:00          + Robert Stefański – z okazji urodzin

02.07.2019 r.

          7:00             Za dusze w czyśćcu cierpiące

          18:00          + Bożena Fiema – od Zygmunta z rodziną

03.07.2019 r.

7:00             + Józef Sądel – od rodziny Maślańców z Woli Batorskiej

18:00          W 20. Rocznicę Ślubu Małgorzaty i Marka

04.07.2019 r.

          7:00             + Maria w 6. r. śmierci

          18:00                     + Bożena Fiema – od rodziny Nowaków ze Słonecznej

05.07.2019 r.

7:00             + Józef Sądel – od Agaty i Stanisława z Laskowej    

18:00                     + Wanda Kuś – od wnuka Konrada z rodziną

6.07.2019 r.

          7:00             Dziękczynna za Alicję i Kazimierza z okazji 60. r. urodzin Alicji i 63.r Kazimierza – od córki z rodziną

          18:00          + Antonina i Stanisław Rojowicz

7.07.2019 r.

          8:30             W 18. Urodziny Wojtka – od Brata i Rodziców

          10:00                     + Helena Krupa w 9. r. śmierci

11:30           + Jan Pinkowicz w 1. r. śmierci– od Żony, Syna i Wnuczek              

          18:00                     W rocznicę urodzin Dariusza

8.07.2019 r.

          7:00                       + Bożena Fiema – od Rodziców

          18:00           + Józef Sądel – od Syna Józefa

9.07.2019 r.

          7:00             + Jan i Stanisław – na imieniny – od Siostry

18:00          + Bożena Fiema – od Szymczyków

10.07.2019 r.

7:00             + Józef Sądel – od brata Jakuba z rodziną

18:00          + Wanda Kuś – od wnuka Konrada z rodziną

11.07.2019 r.

7:00             + Janina i Stanisław Kmieć

18:00           Z okazji urodzin Wiktorii – od Dziadków

12.07.2019 r.

7:00            + Elżbieta – na imieniny – od Siostry

          18:00           + Józef Sądel – od wnuczka Tomka z rodziną

13.07.2019 r.

7:00             + Janina i Władysław Orzechowscy – od Syna z rodziną

          18:00          + Maria i Marian Fiema

14.07.2019 r.

          8:30             + Franciszek i Krystyna Cabas

          10:00           + Józef Kurzawa, Janusz Ringer

          11:30          + Barbara Sądel – od Marii i Mariana Rachtan

          18:00           Z okazji 5. r. urodzin Adama – o zdrowie i potrzebne łaski

15.07.2019 r.

          7:00             + Bożena Fiema – od siostry Teresy z mężem

18:00           + Józef Sądel – od Koleżanek z pracy córki Anny

16.07.2019 r.

7:00             + Bożena Fiema – od Chrzestnej z mężem

          18:00          + Józef Pytel w r. śmierci

17.07.2019 r.

7:00             + Maciej Gawlak – od Krystyny Szczepanik - cioci

18:00          + Zofia Grabowska – od rodziny Buczków i Kieców

18.07.2019 r.

7:00             O Błogosławieństwo Boże, Dary Ducha Świętego dla Tomasza

          18:00          + Józef Sądel – od Elżbiety i Stanisława Włodek

19.07.2019 r.

          7:00             + Grażyna Łabuczewska-Zembrzuska – od koleżanki Eli z klasy wraz z mężem

          18:00          + Józef Sądel – od rodziny Sowińskich

20.07.2019 r.

          7:00             W 65. r. ślubu Stanisławy i Franciszka Żarnik         

          18:00          + Piotr Rydz, Czesław Mleko

21.07.2019 r.

          8:30             + Anna i Stanisław Maślaniec

          10:00           + Waldemar Buda – od Żony

          11:30          W 5. r. śmierci Bartłomieja

          18:00          + Jerzy Kuczewski – od Syna z rodziną

22.07.2019 r.

          7:00             + Józefa Hantulska

          18:00          + Stanisława i Aleksander Skóra

23.07.2019 r.

7:00            W r. urodzin – dziękczynna za poród i syna Franciszka

18:00          + Józef Sądel – od rodziny Pytel

24.07.2019 r.

7:00             O zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla Karoliny i Filipa                                            

18:00          W urodziny Grażyny – od Męża i Dzieci

25.07.2019 r.

7:00             + Halina i Aleksander Ramut

          18:00           Z okazji imienin dla syna Krzysztofa            

26.07.2019 r.

7:00            + Grażyna Łabuczewska-Zembrzuska – na imieniny – od Koleżanek

18:00           + Józef Sądel – od Alicji Nowak z córkami          

27.07.2019 r.

          7:00             + Helena Wnęk – od rodziny Trochimiuków

          18:00          + Daniel Dąbroś – w 10. r. śmierci

28.07.2019 r.

          8:30             + Anna Palińska – na imieniny

          10:00           + Krystyna Sikora w r. śmierci, mąż Zygmunt

          11:30          W 50. r. ślubu Emili i Tadeusza i 80. urodziny Emilii

18:00           W 25. r. ślubu Dariusza i Elżbiety

29.07.2019 r.

          7:00             + Franciszek Gębołyś – od Maturzystów z roku 65. z Niska

          18:00           + Bożena Fiema – od Ewy i Wiesława Czekaj

30.07.2019 r.

          7:00             + Franciszek Gębołyś – od sióstr Eugeni i Zofii

          18:00                     + Anna i Józef Fijał – na imieniny

31.07.2019 r.

          7:00             + Franciszek Gębołyś – od sióstr Eugenii i Zofii

          18:00           + Bożena Fiema – od Alicji Nowak z córkami

Pokaz zdjęć