PARAFIA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ NIEPOŁOMICE - JAZY

Intencje Mszalne – Październik

01.10.2018r.

         7:00  + Małgorzata Sznajdrowicz – od brata z rodziną

         18:00 + Franciszek Wątek – w rocznicę śmierci

02.10.2018 r.

7:00   + Małgorzata Sznajdrowicz - od sąsiadek Doroty i Marty z rodziną

         18:00 + Bogdan Horowitz – od sąsiadki Wandy Kuś z rodziną

03.10.2018 r.

7:00  + Halina Falbierska – od Jadwigi Gawłowej

18:00 + Radosław Dolicki – od klasy IVB SSP w Niepołomicach i Wychowawcy

04.10.2018 r.

         7:00  + Za Karolinę na imieniny – od rodziców

         18:00 + Krystyna Nawara – od rodziny Szewczyków

05.10.2018 r.

7:00  + Jan Obrzut – od rodziny Buczków, Skopów i Traczów

18:00 + Janina i Franciszek Siwek

6.10.2018 r.

         7:00  + Franciszek Zgraja – od córki Krystyny z rodziną

         18:00+ Krystian Nowak w 11. r. śmierci – od rodziców

7.10.2018 r.

         8:30   + Maria Bujak – na imieniny

         10:00 + Franciszka Toroń

         11:30 + Antoni Trzos

         18:00 W 80. urodziny Kazimiery Dyjach i 20. r. śmierci Stanisława Dyjacha

8.10.2018 r.

         7:00   + Halina Falbierska – od rodziny Wojciechowskich

         18:00 + Genowefa i Stanisław Mirochna

9.10.2018 r.

         7:00   + Franciszek Góra, Kazimierz Bajer i Emilia Bajer

         18:00 + Bogdan Horowitz – od rodziców

        

10.10.2018 r.

7:00  + Zenobiusz Wróblewski – od Małgorzaty i Krzysztofa Jurkowskich z Michałem

18:00 + Maria w 5. r. śmierci

11.10.2018 r.

7:00  + Małgorzata Sznajdrowicz – od Łukasza i Małgorzaty

18:00 + Władysław Mazur – od córki i syna z rodzicami

12.10.2018 r.

7:00   + Czesław Mleko        

         18:00 + Janina Król – od koleżanek Gosi

13.10.2018 r.

         7:00  Na imieniny Ks. Proboszcza Edwarda – od HS NSPJ i Róż Różańcowych

         18:00 + Eugeniusz Zając

14.10.2018 r.

         8:30   + Janusz Mach w 7. r. śmierci

         10:00 Na imieniny Ks. Proboszcza Edwarda – od Parafian

                   + Emilia i Tadeusz Ponikiewicz

         11:30 90. Urodziny Genowefy Krupa – od córek, wnuków i prawnuków

         18:00 W intencji Ewy Krzyżanowsiej z okazji urodzin z prośbą o zdrowie i bł. Boże –

                   Od mamy i męża z córkami

15.10.2018 r.

         7:00 + Zenobiusz Wróblewski – od Małgorzaty i Krzysztofa Jurkowskich z Michałem

18:00 + Stanisław Dąbroś i Robert Stefański

16.10.2018 r.

         7:00 + Małgorzata Sznajdrowicz – od koleżanek i kolegów z firmy „Margo”

         18:00 + Bogdan Horowitz – od siostry

17.10.2018 r.

7:00  + Halina Falbierska – od męża

         18:00 + Krystyna Nawara – od rodziców Tomalów z Woli Batorskiej

18.10.2018 r.

7:00  + Zenobiusz Wróblewski – od Magdaleny i Jakuba

         18:00W 15. rocznicy ślubu Marzeny i Piotra i o potrzebne łaski dla syna

19.10.2018 r.

         7:00 O Boże błogosławieństwo dla Heleny (Świderska) na urodziny

         18:00 O spokój duszy dla Bogdana Horowitza – od wychowawcy koleżanek i kolegów z LO.

20.10.2018 r.

         7:00  W 6. ślubu Jolanty i Grzegorza

         18:00+ Józef Fiema i jego rodzice Franciszka i Władysław

                   W 6. r. ślubu Krzysztofa i Klaudii Nowak

21.10.2018 r.

         8:30  + Stanisława i Tadeusz Trzaska

         10:00 + Jacek i Kazimierz Biały

         11:30 + Katarzyna i Tadeusz Grodowscy

                   + Jadwiga Pęcek – na imieniny

         18:00 + Józef Chytroś – w 25. r. śmierci

22.10.2018 r.

         7:00 + Zenobiusz Wróblewski – od Jadwigi Kaptunkiewicz

         18:00 + Eugeniusz Pytel – w rocznicę śmierci

23.10.2018 r.

7:00  + Małgorzata Sznajdrowicz – od koleżanki Małgorzaty z rodziną z Zagórza

18:00+ Helena i Kazimierz Ślusarczyk

24.10.2018 r.

         7:00  W 50. r. ślubu Anny i Ignacego – od dzieci

         18:00 + Teresa Azierska – od syna z żoną i dziećmi

25.10.2018 r.

7:00 + Józef Serafin

         18:00+ Tadeusz i Władysław Dąbroś

26.10.2018 r.

7:00  + Zenobiusz Wróblewski – od Marty i Jerzego Kumor

18:00 + Marcin Wnorowski w 1. r. śmierci – od syna Bartka z żoną i od żony Renaty

27.10.2018 r.

         7:00   + Tadeusz

         18:00 + Tadeusz Duda – od żony

28.10.2018 r.

         8:30   + Tadeusz Paliński – na imieniny

         10:00 + Tadeusz Nowak – na imieniny od dzieci

         11:30 + Stanisław i Wanda Niedbała

         18:00 + Jan Michalec – w rocznicę śmierci

29.10.2018 r.

         7:00 + Teresa Piekło w 1. r. śmierci – od męża, córek i syna

         18:00 + Krystyna i Franciszek Wójcik     

30.10.2018 r.

         7:00 + Zenobiusz Wróblewski – od Ewy i Andrzeja Korabik z rodziną

         18:00 + Krystyna Nawara – od Romana i Marii z Dziećmi

31.10.2018r.       

         7:00 + Małgorzata Sznajdrowicz –od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej

         18:00 + Aleksandra Bartik

                   + Magdalena Wełna w 4. r. śmierci

Pokaz zdjęć