PARAFIA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ NIEPOŁOMICE - JAZY

Ogłoszenia parafialne

na IV Niedzielę Wielkiego Postu

11 marca

 

W środę jak co tydzień adoracja Najświętszego Sakramentu od 15:00, o 17:30 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Drogi Krzyżowe w piątki o godz. 17:30, Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym w niedziele o godz. 15:00, po Gorzkich Żalach Masza Św.

Składka z ubiegłej niedzieli – 3174 zł.

Bardzo dziękujemy parafianom z os. Kaptarz za sprzątanie naszego kościoła. Dziękujemy też za ofiarę 240 zł. W piątek prosimy o posprzątanie kościoła parafian z os. Suszówka.

Spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. II Gim. w piątek o godz. 16:15.

Spotkanie Grupy Studenckiej w piątek o godz. 19:00.

Plan Misji Parafialnych do zabrania przy wyjściu, na plakatach i stronie internetowej.

Dyrektor Społecznej Szkoły Podstawowej na Jazach informuje, że zapisy do klas pierwszych trwają do 31 marca, a jednocześnie zaprasza rodziców wraz z dziećmi, chcącymi rozpocząć naukę w klasach pierwszych na dzień otwarty, który odbędzie się 16 marca od 17:00 do 19:00.

Jak w latach poprzednich rodzice niepełnosprawnego i chorego na padaczkę Kubusia zapraszają w przyszłą niedzielę na kwestę ozdób Wielkanocnych. Kubuś jest głęboko niepełnosprawnym dzieckiem więc najważniejszymi celami obecnie są: kontynuowanie rehabilitacji, oraz leczenie padaczki. Środki zgromadzone podczas przyszłotygodniowej kwesty przeznaczone będą na te cele.

Caritas Archidiecezji Krakowskiej zwraca się z prośbą o przekazanie 1 % podatku na rzecz tej organizacji. Środki te zostaną wykorzystane na pomoc chorym, starszym i niepełnosprawnym. Szczegóły na ulotkach przy wyjściu.

Pokaz zdjęć