PARAFIA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ NIEPOŁOMICE - JAZY

w III Niedzielę Adwentu

16 grudnia

Przed Nami ostatni tydzień Adwentu, tym goręcej zapraszamy do udziału w nabożeństwach roratnich, codziennie o 18:00.

W środę jak co tydzień Adoracja od 15:00, o 17:30 Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy. Można składać swoje indywidualne modlitwy, prośby i podziękowania.

Składka z ostatniej niedzieli: 3 109,00 zł.

W imieniu wszystkich korzystających z kościoła, dziękujemy tym parafianom z os. Suszówka, którzy przyszli posprzątać kościół i złożyli 250 zł ofiary. Z uwagi na ostatnie sprzątanie przed świętami, w piątek wieczorem prosimy o posprzątanie parafian z całej ul. Suszówka, od Kaptarza do Zabierzowskiej.

Organizatorzy akcji „Duchowy Most” dziękują za przekazane różańce, było ich 253 oraz za medaliki, krzyżyki i łańcuszki. Będą wysłane w najbliższym czasie do krajów misyjnych.

W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych, przed kościołem rodzice 7 letniego Kubusia zapraszają na kwestę ręcznie wykonanych ozdób świątecznych, z której środki jak w latach poprzednim przeznaczone będą na leczenie oraz rehabilitację tego bardzo chorego dziecka, naszego parafianina.

Przedświąteczną spowiedź parafialną 22 grudnia od godziny 8:30 do 12:00 z przerwą od 10:00 do 10:30 i po południu od 14:30 do 18:00 z przerwą od 16:00 do 16:30. Bardzo gorąco zachęcamy tych którzy chcą się wyspowiada, będzie to ostatnia okazja przed Świętami.

Prosimy wszystkich chętnych do pomocy przy wystroju naszego kościoła na Święta, w czwartek i w piątek od godziny 9:00.

Wizyta duszpasterska: 28.12.2018 r. (piątek) ul. Ścieżka Głogowa i Okrężna od 9:00, 29.12.2018 r. (sobota) ul. Zabierzowska bloki od godziny 9:00.

Przy wyjściu z kościoła pobłogosławione opłatki i świece Caritas.

Przed kościołem okazja, aby pomóc młodzieży wyjeżdżającej na ŚDM do Panamy, czyli kwesta na ten cel.

Przypominamy, że dzisiaj o 18:30 adwentowa Adoracja w intencji dobrego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia w naszej Wspólnocie i rodzinach naszej parafii.

Życzymy dobrych dni w ostatnim tygodniu Adwentu, na czas przygotowań do spowiedzi i Świąt.

Pokaz zdjęć