PARAFIA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ NIEPOŁOMICE - JAZY

w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego

W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła.

We wtorek wspomnienie św. Rity z Cascii.

W środę Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15:00, a o 17:30 majówka z Nowenną do Matki Bożej.

W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

W sobotę wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana

Za tydzień w niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, w tym dniu w naszej archidiecezji kończy się okres spowiedzi i Komunii wielkanocnej.

Gratulujemy dzieciom pierwszokomunijnym i zapraszamy do uczestnictwa w Białym Tygodniu. Każdego dnia będziemy się modlić za bliskich dzieci, których serdecznie zapraszamy. W poniedziałek modlimy się za rodziców chrzestnych, we wtorek za dziadków, w środę za rodzeństwo, w czwartek za ciocie, wujków i krewnych, w piątek za rodziców. W sobotę dzieci przynoszą świece, które zapalą podczas odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych.

W następną niedzielę 27 maja na Mszy Świętej o godz. 11:30 będziemy przeżywać w naszej parafii rocznicę I Komunii Świętej. Spowiedź dla dzieci rocznicowych będzie w piątek o godz. 16:30. Próby przed rocznicą – we wtorek i czwartek o godz. 16:30.

Spotkanie kandydatów do Bierzmowania z klas VII w piątek o godz. 19:00.

Składka z ostatniej niedzieli 3674zł.

Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za pracę przy sprzątaniu kościoła. W piątek prosimy o posprzątanie naszego kościoła rodziców dzieci rocznicowych.

Za tydzień 27 maja będziemy obchodzić nasze Parafialne Święto Dzień Matki. Prosimy o pomoc w przygotowaniu tego Dnia. Panie prosimy o ciasto, dalej prosimy o fanty na loterię, a dziękujemy za przekazane Arturowi Skórze, Magdalenie Grudzień, państwu Siemianowskim i Kątniakom oraz Panu Józefowi trzosowi i państwu Rabiejom. Zapraszamy od godz. 15:00 najpierw na spontaniczny koncert dla mam. Potem min. na Bieg – zapisy w zakrystii lub na facebooku, loterię, krótkofalowców, iluzjonistę, strażaków, badania i porady lekarskie od 16:00, gry i zabawy organizowane przez SSP na Jazach, pokaz taneczny i na wspólne biesiadowanie.

Uczniowie szkół naszej gminy biorą udział w projekcie mającym poprawić świadomość na temat naszych przodków walczących w czasie I WŚ i zaangażowanych w odzyskanie niepodległości przez naszą Ojczyznę. Bardzo prosimy o udzielenie im jak najszerszych informacji.

Pokaz zdjęć