PARAFIA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ NIEPOŁOMICE - JAZY

Ogłoszenia parafialne w XXXIII Niedzielę Zwykłą

W poniedziałek wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny- dziewicy i męczennicy.

We wtorek wspomnienie bł. Salomei- zakonnicy.

We środę wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego- kapłana.

W środę od godziny 15:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, przed Mszą Świętą Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, zachęcamy do składania indywidualnych intencji, które przedstawimy do wspólnej modlitwy.

W czwartek Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny.

W piątek wspomnienie św. Cecylii- dziewicy i męczennicy.

Składka z ostatniej niedzieli: 3290 zł.

Bardzo serdecznie dziękujemy parafianom z ulicy Topolowej, Wiślanej, którzy przyszli posprzątać swój kościół i złożyli 150 zł ofiary. W najbliższy piątek prosimy o posprzątanie kościoła parafian z ulicy Słonecznej (od państwa Drabinów do pana Jagły).

Dziś o 17.30 wyjazd autokarem na film „Nieplanowane”, bardzo serdecznie zachęcamy do wyjazdu.

W piątek zapraszamy na spotkanie Grupy studenckiej do salki w Domu Parafialnym na godz.19.30.

W sobotę spotkanie Grupy Apostolskiej w salce w Domu Parafialnym o godz. 19.00.

Jeszcze raz przypominamy że przed każdą Mszą Świętą wieczorną jest półgodzinna Adoracja Najświętszego Sakramentu, zakończona dziesiątkiem różańca w intencji Ojczyzny. Jest też tym czasie okazja do spowiedzi.

Serdeczne życzenia dla Solenizantów, Jubilatów i Gości w naszej parafii.

Pokaz zdjęć