PARAFIA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ NIEPOŁOMICE - JAZY

w XXIX Niedzielę Zwykłą

W poniedziałek wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.

W środę, jak zawsze, adoracja od 15:00, a przed wieczorną Mszą Świętą nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

Składka z ostatniej niedzieli: 3 072,00 zł.

Spotkanie do Bierzmowania klasy VIII we wtorek po Mszy wieczornej. Chętnych zapraszamy na różaniec i na Mszę.

Bardzo serdecznie dziękujemy parafianom z ul. Okrężnej za posprzątanie kościoła, pracę i ofiarę 350 zł. W najbliższy piątek prosimy o posprzątanie swojego kościoła parafian z ul. Długiej.

Wysłaliśmy 1100 złotych na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Biblioteka Publiczna zaprasza na wykład Pana Tadeusza Jasonka: „Niepołomice od I rozbioru do odzyskania niepodległości”. Wykład we wtorek o godz. 17:00.

Zachęcamy do wypominek. Kartki na których zapisujemy imiona bliskich nam zmarłych można odebrać przy wyjściu z kościoła, a także w zakrystii. Przypominamy by czytelnie wpisać imię i nazwisko oraz godzinę Mszy, przed którą będziemy się modlić.

Koło Pszczelarzy i Fundacja Zamek zapraszają na 18. Biesiadę Pszczelarską 28 października od godziny 15:00 do Piwnic Zamku Królewskiego.

Można jeszcze zapisać się na pielgrzymkę do Grecji, śladami Świętego Pawła Apostoła. Pielgrzymka odbędzie się w terminie od 14 do 21 stycznia. Serdecznie zapraszamy. Więcej informacji w zakrystii.

Pokaz zdjęć