PARAFIA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ NIEPOŁOMICE - JAZY

na II Niedzielę Zwykłą

14 stycznia

Dziękujemy zespołowi Robcusie, za obecność i wspólną modlitwę przez śpiew kolęd.

W środę wspomnienie św. Antoniego, opata. Jak co tydzień adoracja Najświętszego Sakramentu od 15:00, o 17:30 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W piątek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

W sobotę wspomnienie św. Sebastiana, męczennika.

Składka z ubiegłej niedzieli –  3199 zł.

Bardzo dziękujemy  Parafianom z ul. Wesołej za pracę przy sprzątaniu naszego kościoła i ofiarę  350 zł. W piątek prosimy o posprzątanie kościoła parafian z ul. Okrężnej.

Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Spowiedzi i I Komuni świętej będzie w piątek o godz. 19:00.

Plan wizyty duszpasterskiej:

15.01.2018r.

ul. Ścieżka Głogowa, Okrężna od 9:00

18.01.2018r.

ul. Kaptarz, Suszówka, Trudna od 9 :00

20.01.2018r.

ul. Rumiankowa, Nagietkowa, Lawendowa, Krucza od 9:00

22.01.2018r.

ul. Słoneczna – szeregówki od 15:00

Nasz parafianin Piotr Różeński, wraz z najbliższymi zwracają się z uprzejmą prośbą o przekazanie 1% podatku. Piotr w wieku 6 lat uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. 16 lat ciągłej rehabilitacji przywróciło mu częściowo sprawność, nadal jest ona jednak potrzebna by mógł się usamodzielnić. Na ten cel będą przeznaczone zebrane pieniądze. Szczegóły na ulotkach przy wyjściu.

Pokaz zdjęć