PARAFIA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ NIEPOŁOMICE - JAZY

w III Niedzielę Wielkiego Postu

24 marca

W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień ten przeżywamy jako Dzień Świętości Życia. W tym dniu zachęcamy wszystkich do podjęcia Duchowej Adopcji dzieci poczętych, a jeszcze nienarodzonych. Na Mszach rano i wieczorem można w sposób uroczysty podjąć tę duchową adopcję.

W środę zapraszamy na adorację od godziny 15:00. Pół godziny przed wieczorną Mszą Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W piątek Droga Krzyżowa o godzinie 17:30. Po niej wieczorna Msza Święta.

Gorzkie Żale w niedzielę o godzinie 15:00 z kazaniem pasyjnym. Po Gorzkich Żalach Msza Święta.

Składka z ostatniej niedzieli: 3310,00 zł.

Bardzo serdecznie dziękujemy parafianom z ulicy Kasztanowej i Magnolii którzy przyszli posprzątać swój kościół i złożyli 310 zł ofiary. W najbliższy piątek prosimy o posprzątanie kościoła, parafian z ulic: Na Tamie, Prosta, Pogodna.

Zapraszamy kandydatów do Bierzmowania z klas VIII w piątek na 19:00 na spotkanie.

Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach od 4 do 7 kwietnia. Spowiedź Wielkopostna będzie 6 kwietnia, w sobotę. Szczegółowy plan będzie podany w przyszłym tygodniu.

Za tydzień, w niedzielę, odbędzie się kwesta na rzecz ubogich z Suchumi. Kwestę przeprowadzi ksiądz Maciej Gierula opiekujący się 30. ubogimi z Gruzji.

Ogłoszenia parafialne w II Niedzielę Wielkiego Postu

17 marca

Dziś przypada wspomnienie Świętego Patryka, biskupa.

We wtorek Uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca NMP.

W środę, jak co tydzień, adoracja od godziny 15:00. Pół godziny przed wieczorną Mszą Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W piątek Droga Krzyżowa o godzinie 17:30. Po niej wieczorna Msza Święta.

Gorzkie Żale o godzinie 15:00 z kazaniem pasyjnym. Po Gorzkich Żalach Msza Święta.

Składka z ostatniej niedzieli: 3392,00 zł.

Bardzo serdecznie dziękujemy parafianom z ulicy Trudnej którzy przyszli posprzątać swój kościół i złożyli 430 zł ofiary. W najbliższy piątek prosimy o posprzątanie kościoła, parafian z ulicy Kasztanowej i Magnolii.

Zapraszamy kandydatów do Bierzmowania z klas III gimnazjalnych w czwartek na Mszę Świętą o 18:00, a później na spotkanie.

Biblioteka Publiczna w Niepołomicach wspólnie z fundacją „Lepsze Niepołomice” zapraszają 20 marca, o godzinie 18:00, na spotkanie „Klubu Poszukiwaczy Historii Niepołomic”. Na spotkaniu o historii niepołomickiego szkolnictwa w ostatnich 100 latach opowie profesor Teresa Olearczyk.

Wszystkim solenizantom obchodzącym w nadchodzącym tygodniu imieniny składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki ich świętych Patronów.

Pokaz zdjęć