PARAFIA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ NIEPOŁOMICE - JAZY

Ogłoszenia parafialne w V Niedzielę Wielkanocną

Dzisiaj, w naszej parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Dwadzieścioro ośmioro dzieci przyjmie Jezusa w Eucharystii na Mszy o godz. 11:30. Otoczmy je naszą modlitwą.

Dziękujemy Rodzicom dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej za wyczyszczenie kostki wokół kościoła, dekoracje, za nowy chodnik w kościele oraz za pracę przy sprzątaniu kościoła. W piątek prosimy o posprzątanie naszego kościoła Rodziców dzieci, które przygotowują się do I Rocznicy Komunii Świętej.

Dzieci będą przeżywać Biały Tydzień. W poniedziałek zapraszamy rodziców, we wtorek rodziców chrzestnych, w środę rodzeństwo, w czwartek dziadków i babcie, w piątek nauczycieli.

Rodziców wraz z dziećmi, które w przyszłą niedzielę będą przeżywać I Rocznicę Komunii Świętej zapraszamy na spotkanie we wtorek, po wieczornej Mszy Świętej. Spowiedź przed rocznicą I Komunii Świętej będzie w sobotę od godziny 9:00.

Jak co tydzień w środę Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15:00. O godz. 17:30 Majówka i Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

Składka z ostatniej niedzieli 3203 zł.

Dziś po Mszach Świętych kwesta przed kościołem na organizację Festynu Parafialnego – 2 czerwca z okazji Dnia Matki i Dziecka.

Można się zapisać na „Czwarty Bieg na Jazach”. Zapisy na Facebooku. Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych.

Przyjaciele Przedszkola Sióstr Służebniczek w Staniątkach zapraszają w czasie Dni Niepołomic do Parku, do stoiska numer 5. na losowanie kuponów z atrakcyjnymi nagrodami. Dochód przeznaczony na budowę placu zabaw przy przedszkolu.

Dziękujemy tym, którzy przekazali fanty na Dzień Matki i dalej prosimy o przekazywanie.

Biblioteka w Niepołomicach zaprasza na Wieczór z Aktorem Jerzym Trelą w Sali Akustycznej w Zamku, dnia 21 maja o 18:00 oraz wernisaż wystawy fotografii niepołomiczanki Patrycji Wąsikowskiej pt. „Puszcza” dnia 23 maja o 18:00 przy ul. Bocheńskiej 26. ­­­­­

Pokaz zdjęć