PARAFIA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ NIEPOŁOMICE - JAZY

Ogłoszenia parafialne w XXVIII Niedzielę Zwykłą

Parafia Matki Bożej Różańcowej Niepołomice – Jazy

We wtorek wspomnienie świętej Teresy od Jezusa, dziewicy i doktor Kościoła.

We środę wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.

W czwartek wspomnienie świętego Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.

W piątek Święto, świętego Łukasza, ewangelisty.

Dziękujemy tym którzy uczestniczyli w uroczystościach odpustowych, pomogli zorganizować i prowadzili loterię. Bardzo dziękujemy orkiestrze i wszystkim asystom i szczególnie kilku dzieciom, które przyszły sypać kwiaty i w strojach komunijnych.

We wtorek o godz. 18.45 spotkanie z kandydatami do bierzmowania z klas 7, w Sali Domu Parafialnego.

W środę od godziny 15:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, przed wieczorną Mszą Świętą Nabożeństwo Różańcowe, a po Mszy Świętej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek zapraszamy na godzinę 17.00 przed Różańcem, śpiewał będzie Chór „Cantata” pod dyrekcją prof. Bogusława Grzybka.

Zachęcamy chłopców do podjęcia służby ministranckiej przy ołtarzu, zapisy po każdej Mszy Świętej w zakrystii.

W sobotę spotkanie ministrantów i kandydatów na ministrantów w kościele o godz. 10.00.

Składka z ostatniej niedzieli odpustowej: 3483 zł.

Dziś przed kościołem tak jak w całym kraju kwesta „Dzieła Nowego Tysiąclecia”, dla uboższej uzdolnionej młodzieży.

Bardzo serdecznie dziękujemy parafianom z ulicy Pociągów Pancernych, którzy przyszli posprzątać swój kościół i złożyli 210 zł ofiary. W najbliższy piątek prosimy o posprzątanie kościoła parafian z ulicy Wroniarka.

Serdeczne życzenia dla Solenizantów, Jubilatów i Gości w naszej parafii.

Pokaz zdjęć