PARAFIA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ NIEPOŁOMICE - JAZY

Ogłoszenia parafialne w XX Niedzielę Zwykłą

18 sierpnia

W naszej parafii, gościmy dzisiaj księdza Józefa Klatkę, misjonarza od 45. lat na Madagaskarze. Dziękujemy za wspólną modlitwę i wygłoszone Słowo Boże. Polecamy go waszej modlitwie. Po Mszy kwesta na rzecz budowy kościoła na Madagaskarze.

We wtorek wspomnienie Świętego Bernarda, opata i doktora Kościoła.

W środę wspomnienie Świętego Piusa X, papieża. O 15:00 Kornka do Bożego Miłosierdzia i przed wieczorną Mszą Niowenna.

W czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej.

W sobotę święto Świętego Bartłomieja Apostoła.

Składka z ostatniej niedzieli: 3210 zł.

Bardzo serdecznie dziękujemy parafianom z z ulic Ples i Kątowa, którzy przyszli posprzątać swój kościół i złożyli 300 zł ofiary. W najbliższy piątek prosimy o posprzątanie kościoła parafian z osiedla Kaptarz.

Nasz parafianin Piotr uległ ciężkiemu wypadkowi i wymaga długotrwałej i bardzo kosztownej rehabilitacji. Dlatego Jego sąsiedzi proszą o pomoc. W najbliższą niedzielę po każdej Mszy Świętej będą kwestować na ten cel przed naszym kościołem.

Serdeczne życzenia dla Solenizantów, Jubilatów i Gości w naszej parafii.

Pokaz zdjęć