PARAFIA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ NIEPOŁOMICE - JAZY

w III Niedzielę Wielkanocną

15 kwietnia

W środę jak co tydzień Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15:00. O godz. 17:30 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

W piątek spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas III Gim. o godz. 16:30 i klas VII o godz. 19:00.

Próby dla dzieci przed I Komunią Św. będą we wtorek i w czwartek o godz. 16:30. Są to próby przed 13 maja.

W najbliższą sobotę odbędzie się spotkanie popielgrzymkowe dla uczestników naszej Parafialnej Pielgrzymki do Rzymu i sanktuariów Italii. Rozpoczniemy wspólną Mszą Świętą o godz. 18:00 a po niej spotkamy się przy stole.

Składka z Niedzieli Miłosierdzia 3 217 złotych.

Dziękujemy Pani Dorocie Mirochna, jedynej osobie z pierwszej części ulicy Zabierzowskiej, która przyszła by posprzątać kościół. Dziękujemy za pracę i ofiarę 100 złotych. Dziękujemy również państwu Lubińskim i Walczyk za ofiarę 100zł. W piątek prosimy o posprzątanie naszego kościoła parafian z ul. Zabierzowskiej cz. 2 (od p. Nawarów do p. Małyszek) oraz ul. Czackiej.

Wspólnota Galilea zaprasza na kurs „Nowe Życie w Jezusie Chrystusie” organizowany w Krakowie w dniach od 27 do 29 kwietnia. Szczegóły na plakacie.

Dzisiaj w Campusie Wieliczka o godz. 15:00 odbędzie się spotkanie z byłą panią Premier Beatą Szydło.

Burmistrz Miasta i Gminy Niepołomice zaprasza do składania wniosków do Budżetu Obywatelskiego 2019. Nabór wniosków od 16 do 23 kwietnia. Szczegóły na stronie: www.niepolomice.budzet-obywatelski.org

Pokaz zdjęć