PARAFIA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ NIEPOŁOMICE - JAZY

Ogłoszenia parafialne w VI Niedzielę Zwykłą

W środę, jak co tydzień Adoracja od 15:00, o 17:30 Nowenna do MBNP.

W piątek święto Katedry św. Piotra, Apostoła.

W sobotę wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

Składka z ostatniej niedzieli: 3 374,00 zł.

Bardzo serdecznie dziękujemy parafianom z ul. Rumiankowej, Nagietkowej, Lawendowej, Kruczej, którzy przyszli posprzątać swój kościół i złożyli 240 zł ofiary. W najbliższy piątek prosimy o posprzątanie kościoła, parafian z ulicy Topolowej i Wiślanej.

Zapraszamy kandydatów do Bierzmowania z trzecich klas gimnazjalnych, w czwartek na wieczorną Mszę Świętą, a później na spotkanie.

Klub Poszukiwaczy Historii Niepołomic, Biblioteka Publiczna, Fundacja Lepsze Niepołomice, zapraszają na wystawę, wykład i spotkanie wokół „Skarbu z Niepołomic” – świadectwa wczesnego osadnictwa na ziemi niepołomickiej do Muzeum w zamku, w środę 20 lutego na godz. 18:00.

24 lutego w zamku Niedziela z Antykiem, czyli oprowadzanie po wystawie skarbów starożytności i warsztaty dla dzieci i rodziców.

Zapowiadana pielgrzymka do Ziemi Świętej odbędzie się od 6 do 13 września, wszystkie szczegóły w zakrystii.

Towarzystwo Miłośników Muzyki i Śpiewu im. St. Moniuszki w Niepołomicach zaprasza na koncert ,,Oleńka” poświęcony pamięci prof. Aleksandry Polak, który odbędzie się w niedzielę 24 lutego o godz. 17:00 w Sali Akustycznej Niepołomickiego Zamku. W koncercie wystąpią zespoły i soliści z Niepołomic oraz artyści sceny krakowskiej.

Pokaz zdjęć