PARAFIA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ NIEPOŁOMICE - JAZY

w XVI Niedzielę Zwykłą

W poniedziałek święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.

We wtorek wspomnienie św. Kingi, dziewicy.

W środę święto św. Jakuba, Apostoła. W tym dniu wspominamy również św. Krzysztofa, z tej okazji po Mszach Świętych odbędzie się poświęcenie pojazdów mechanicznych. Ofiary składane przy poświęceniu przeznaczone będą na zakup środków transportu dla polskich Misjonarzy. Jak co tydzień, w tym dniu Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15:00, a o 17:30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP. W tradycji Kościoła jest to dzień modlitwy za babcie i dziadków.

Składka z ostatniej niedzieli 3 193 zł.

Dziękujemy parafianom z drugiej części ul. Słonecznej, Łanowej i Zacisze za pracę przy sprzątaniu kościoła oraz ofiarę 550 zł. W piątek prosimy o posprzątanie naszego kościoła parafian z ul. Trudnej.

Dzisiaj w naszej parafii występuje zapowiadany zespół Czeremszyna. Dziękujemy wszystkim za życzliwe przyjęcie i ofiarę na Domy Dziecka.

Wszystkim gościom i parafianom życzymy dobrych wakacyjnych dni, z błogosławieństwem Bożym.

Pokaz zdjęć