PARAFIA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ NIEPOŁOMICE - JAZY

w XVII Niedzielę Zwykłą

29 lipca

We wtorek wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, kapłana.

W środę wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła. Jak co tydzień, w tym dniu Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15:00, a o 17:30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek pierwszy czwartek miesiąca, Godzina Święta od 17:00.

Pierwszy piątek miesiąca, spowiedź od 17:00.

W sobotę wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, kapłana.

Składka z ostatniej niedzieli 3 212 zł.

Dziękujemy parafianom z ul. Trudnej za pracę przy sprzątaniu kościoła oraz ofiarę 340 zł. W piątek prosimy o posprzątanie naszego kościoła parafian z ul. Kasztanowej i Magnolii.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w XXXVIII Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę od 6 do 11 sierpnia. Zapisy od 1 do 4 sierpnia od 17:00 – 19:00 w salce przy kościele w rynku. 5 sierpnia zapisy w godzinach od 9:00 – 14:00 oraz od 16:00 – 19:00.

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Niepołomicach informujemy, że od dnia 1 sierpnia 2018 roku przyjmuje wnioski o świadczenia rodzinne, fundusz alimentacyjny, 300+, 500+, w formie papierowej i elektronicznej. Więcej informacji na stronie internetowej Ośrodka Pomocy Społecznej i tablicy ogłoszeń.

Wszystkim gościom i parafianom życzymy dobrych wakacyjnych dni, z błogosławieństwem Bożym.

Pokaz zdjęć