PARAFIA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ NIEPOŁOMICE - JAZY

Ogłoszenia parafialne w XV Niedzielę Zwykłą

14 lipca

W poniedziałek wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.

We wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (NMP Szkaplerzna)

W środę jak co tydzień Adoracja od 15:00, przed wieczorną Mszą Nowenna.

W czwartek wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, kapłana.

Składka z ostatniej niedzieli: 3097 zł.

Bardzo serdecznie dziękujemy parafianom z ulicy Długiej, którzy przyszli posprzątać swój kościół i złożyli 320 zł ofiary. W najbliższy piątek prosimy o posprzątanie kościoła, parafian z ulicy Grzybowej.

Piesza Pielgrzymka z Niepołomic do Częstochowy wyrusza w stałym terminie od 6 do 11 sierpnia. Zachęcamy do udziału. Każdy może się włączyć w pielgrzymkę składając intencje do tzw. Banku Modlitwy. Jest wyłożona puszka przed obrazem Pana Jezusa Miłosiernego. Informacje o zapisach na plakatach.

Przypominamy, że przed 6 sierpnia należy wysłać do biura turystycznego umowy oraz ostatnią ratę za wyjazd do Ziemi Świętej.

Burmistrz zaprasza na rodzinny piknik historyczny „Powrót króla Władysława Jagiełły” na nowo zagospodarowanym placu zabaw, pod odnowionym kopcem Grunwaldzkim w Niepołomicach w sobotę 20 lipca od godz. 15:00 do 22:00. W programie przemarsz orszaku królewskiego na koniach spod zamku pod kopiec, prelekcje, gry i zabawy oraz wspólne biesiadowanie.

Bardzo dziękujemy tym, którzy złożyli zużyty sprzęt elektroniczny.

Serdeczne życzenia dla Solenizantów, Jubilatów i Gości w naszej parafii.

Pokaz zdjęć